ÇINARCIK'DA HALUK LEVENT AÇILIŞ YAPTI

Çınarcık Belediyesi tarafından Karpuzdere Mahallesi'nde yapımı tamamlanan Nilgün Gökhan Kurşunlugil Çok Amaçlı Çocuk Park’ı hizmete açıldı. Parkın açılış konuşmasını Nilgün Gökhan Kurşunlugil’in eşi İlker Kurşunlugil, Türk Rock şarkıcısı Haluk Levent ve Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer yaptı.

Görkemli açılışın kurdelesini Türk Rock şarkıcısı Haluk Levent, Çınarcık Kaymakamı Cemil Aksak, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel, Nilgün Gökhan Kurşunlugil’in ailesi ile birlikte kestiler.

Kısa sürede yapımı tamamlanan parkın açılışına Çınarcık Kaymakamı Cemil Aksak, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel, Teşvikiye Belediye Başkanı Mustafa Nurten,  Çınarcık Belediye Başkan Yardımcımız Murat Savaş, Çınarcık Belediye Meclis Üyeleri,  Nilgün Gökhan Kurşunlugil’in ailesi , Kurşunlugil aile dostu Türk Rock şarkıcısı Haluk Levent, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları, muhtarlar, mahalle halkı ve çok sayıda çocuk katıldı.

Parkın açılısından sonra Belediye Başkanımız Numan Soyer, protokolle daha sonra parkı gezerek çocukların oyunlarını izledi. 1536 m2 alan üzerine kurulan çocuk oyun alanları, kamelya ve oturma bankları, fitness alanı  ve basketbol sahası bulunuyor.

Park açılısı öncesi çocukların sevinci bir başka oldu. Dağıtılan balonlarla oynayan çocukların yüzleri palyaçolar tarafından boyandı. Belediye Başkanı Numan Soyer, çocuklara patlamış mısır ve pamuk şeker dağıttı. Çocuklar Nilgün Gökhan Kurşunlugil Çok Amaçlı Çocuk Park’ındaki oyuncak aletlerinin tadını çıkardı. Çınarcık’ta “Çocuklar Gülsün Diye” çıkılan proje kapsamında  çocukların mutluluğu görülmeye değerdi.

Nilgün Gökhan Kurşunlugil’in ailesi kanserden kaybettikleri Nilgün Hanımın adını böylesine güzel bir parkta sonsuza kadar yaşattıkları için ve  Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer’e ve ekibine teşekkür ettiler

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Yalova Nöbetçi Eczaneler

Yalova/Merkez
Ataş Eczanesi
0 226 814 28 12
Bahçelievler Mah.Fatih Cad.No67/A Merkez/Yalova


Yalova/Merkez
Nergiz Eczanesi
0 226 813 49 89
İsmetpaşa Mah.Umut Sok.No.10-A/7 Merkez/Yalova


Yalova/Altınova
Simge Eczanesi
0 226 463 14 85
Denizgören Mah. 85. Sok.No.16  Subaşı Altınova /Yalova


Yalova/Armutlu
Yeni Eczanesi
0 226 531 19 22
Karşıyaka Mah. Sağlık Sok.No.1 Armutlu/Yalova


Yalova/Çınarcık
Liman Eczanesi
0 226 245 68 05
Taşliman Mah. Turgut Kurt Cad.No.26/A Çınarcık/Yalova


Yalova/Çiftlikköy
Deniz Eczanesi
0 226 352 80 17
Sahil Mah. Yalı Cad.No.20 Çiftlikköy/Yalova