YTSO'DAN YASKİ'YE ZİYARET YAPILDI

YTSO, Yalova Atıksu ve Kanalizasyon Alt Yapı Tesislerini İşletme Birliği (YASKİ) Başkanı Oktay Tunç'u Ziyaret Etti.

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Demiryürek, Başkan Yardımcıları Galip Atik ve Sercan Şık, Yönetim Kurulu Üyesi Ertuğrul Evci ile Genel Sekreter Taner Eriş Yalova Atıksu ve Kanalizasyon Alt Yapı Tesislerini İşletme Birliği'nin yeni Başkanı Oktay Tunç'a ziyaret gerçekleştirdi.

YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Demiryürek, Yalova'nın ekonomik büyümesini desteklemek ve iş dünyasının ihtiyaçlarını karşılamak için işbirliklerine her zaman önem veriyoruz. Bu ziyaret vesilesiyle, Yalova Atıksu ve Kanalizasyon Alt Yapı Tesislerini İşletme Birliği Başkanı Oktay Tunç ile ortak projeler ve çalışmalar üzerinde fikir alışverişinde bulunma imkânı elde ettik. Atık suların Süs bitkileri sektörü ve OSB’lerde kullanılması amacıyla yeni bir tesis oluşturması konularını değerlendirdik" dedi.

ÜYELERİMİZE YÖNELİK AVANTAJLI FIRSATLAR SUNMAYA DEVAM EDİYORUZ.

RİVAYET STEAK HOUSE ile %15 indirim protokolü imzaladık. Bu anlaşma, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin restoranda ayrıcalıklı fiyatlarla hizmet almasını sağlayacak.

YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Demiryürek, indirim protokolüyle ilgili olarak yaptığı açıklamada, üyelerimizin bu fırsatı değerlendirerek RİVAYET STEAK HOUSE'da kaliteli yemekleri daha uygun fiyatlarla çıkarabileceklerdir, bu işbirliğinin Yalova ekonomisine katkı sağlayacağına inanıyorum. Yerel işletmelerle yapılan bu tür anlaşmaların ticari hayata olumlu etkileri olacaktır. Oda olarak, üyelerimizin ticari faaliyetlerini desteklemek, iş birliklerini geliştirmek ve yerel ekonomiyi güçlendirmek adına çalışmalarımıza devam edeceğiz. Rivayet Steak House yetkilileri Hakkı Çalışkan ve Evcim Çalışkan’a ziyaretleri ve protokol için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Bir 5 kişi görseli olabilir
 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!