YALOVA'DA HAVALAR GİDEREK ISINACAK

Yalova'da geçtiğimiz günlerde yağışlı havanın da etkisiyle birlikte giderek düşen hava sıcaklığı bugün itibariyle yükseliyor. 25 Eylül tarihi itibariyle Yalova'da hava sıcaklığı 24 dereceye kadar ulaşırken, Yalova sahilindeki deniz suyu sıcaklığı ise 23 derece olarak kaydedildi.

Hava sıcaklığı önümüzdeki hafta giderek yükselerek 31 dereceyi bulacak. Havaların ısınmasını fırsat bilen Yalovalılar hafta sonunda günüşli havanın keyfini çıkartarak Yalova sahillerine akın ettiler. Çay bahçelerinde günün yorgunluğunu atan Yalovalılar,  Gazipaşa Caddesi ile sahillerde yürüyüş yaparak güneşli havanın keyfini çıkartırken, bazı vatandaşlarda kumsalda güneşlenmeyi ve denize girmeyi tercih ettiler.

Haftanın ilk gününe güneşli havayla başlayacak olan Yalova'da sıcaklıklar, bu hafta sonuna kadar 8 derece artacak.Yalova Meteoroloji müdürlüğünden alınan bilgiye göre hava sıcaklığı haftanın ilk iş günü 26 dereceyi görecek. Hava sıcaklığı giderek yükselerek  önhümüzdeki hafta sonuna kadar 32 dereceyi bulacak.

 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!