ÜNİVERSİTEDE HİZMET İÇİ EĞİTİM SEMİNERİ

Yalova Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığınca organize edilen 2022 yılı hizmet içi eğitim programları kapsamında akademik ve idari personele yönelik olarak etkili iletişim yöntemleri hakkında bilgilerin verildiği hizmet içi eğitim programı düzenlendi.

Yalova Üniversitesi Rektörlük Konferans Salonunda gerçekleşen “Kişiler Arası İletişim” konulu eğitim, Yalova Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Senay Yürür Karslıoğlu tarafından verildi.

Etkili İletişim Hayatınıza Konfor Sağlar’

Etkili iletişim kurabilen ve insanların benliklerine saygı gösterebilen kişilerin hayatlarında konforu daha rahat yakalayacağını ayrıca böyle kişilerin çevresindeki insanların da daha mutlu olacağının altını çizen Prof. Dr. Senay Yürür Karslıoğlu, sunumunda mütevazı olmak, iletişimde dinlemenin önemi ve duygusal zekâ konularına dikkat çekti. Duygusal zekânın en önemli göstergesinin duygularını kontrol edebilmek ve empati yapabilmek olduğunu vurguladı. Yalova Üniversitesi akademik ve idari personelinin katılımıyla gerçekleşen eğitim ilgiyle takip edildi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!