ÜMİT KARAN'DAN ZİYARET

Süper Lig’de Ankaraspor, Gençlerbirliği, Eskişehirspor formaları giyen Galatasaray ile özdeşleşen Mili Takımımızın başarılı futbolcuları arasında yer alan Ümit Karan, Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’u makamında ziyaret etti.

Ziyaretinden dolayı Milli Futbolcu Karan’a teşekkür eden Başkan Tutuk, Yalova’da Yalova Belediyesinin spora olan yatırımları ve yapmış oldukları destekler hakkında bilgi verdi. Ziyarette ayrıca Yalova Belediyespor bünyesinde yer alacak olan Yalovaspor hakkında da karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Yalovaspor’u eski coşkulu günlerine kavuşturmak istediklerini söyleyen Başkan Tutuk, Yalova’da sporun geliştirilmesi adına birçok çalışma yaptıklarını söyledi. Ümit Karan gibi spor alanında tecrübeli isimle yapılan görüşmeyi bu anlamda önemsediklerini belirten Başkan Tutuk, “Yalovaspor bu şehrin en önemli markalarından biri. Biz bu markayı hak ettiği konuma getirmek için Yalova Belediyespor bünyesine aldık. Biz futbola gönül verenlere, bu takımın sevdalılarına bu hissiyatı Yalova Belediyesi olarak yansıtacağız. Çünkü Yalovaspor’a gönül vermiş herkes bu başarıları uzun zamandan bu yana bekliyor” dedi.

Milli Futbolcu Karan ise Başkan Tutuk’a misafirperverliği için teşekkür ederken, Yalovaspor’un en yakın zamanda Yalova Belediyesi bünyesinde başarılı olacağına inandığını ifade etti. Ayrıca Karan,  Yalovaspor’a teknik anlamda dışarıdan tecrübelerini aktaracağını, birikimlerini paylaşacağını belirtti. Başkan Tutuk, günün anısına Karan’a Yürüyen Köşk temalı çini tabak hediye etti.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!