SP YALOVA MEDYA BULUŞMA TOPLANTISI

Saadet Partisi Genel Merkezi’nin düzenlediği ve 81 ilde gerçekleşmesi hedeflenen, sivil toplum kuruluşları ve medya buluşması programları kapsamında Yalova Uygulama otelinde gerçekleşen programda, Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Bülent Kaya bir konuşma gerçekleştiirdi.

Saadet Partisi Yalova il teşkilatının düzenlediği "Sivil Toplum Kuruluşları ve Medya Buluşması" isimli Porgram Uygulama Otelinde gerçekleşti. Programa Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Bülent Kaya, İl başkanı Celal Korkmaz,  Merkez ilçe başkanı Kazım Demir, Gelecek Partisi Yalova İl başkanı Kürşat Emre Çandır ve STK temsilcileri katıldı.

Saadet Partisi İl Başkanı Celal Korkmaz'ın açış konuşmasıyla başladığı toplantıda  Korkmaz "" 81 ilde Genel Merkezin talimatları ile "Sivil Toplum Kuruluşları ve Medya Buluşması" isimli program düzenledik ve sizlerin katılımın teşekkür ediyorum. Genel Başkan Yardımcımiza söz vermeden önce ben 25 yıldır kanayan bir yaraya parmak istiyorum.Yalova Armutlu karayolu 25 yıldır bitirelemiyor. Vekilimizden rica ediyorum bu konuyu Türkiye Büyük Millet Meclisinde gündeme getirin. Acaba projemi yanlış, başka bir şey mi var, bunları arz ediyorum "dedi.
 
Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Bülent Kaya ise yaptığı konuşmada  "Türkiye çok kötü yönetiliyor, iktidar toplumun %50 ni terörist ilan etmiş, ekonomi kötü yönetiliyor. Döviz yükselmiş, enflasyon artmış, hedeflerini tutturamamislar. 9.5 Milyon emekli zam alamadı ve ekonomik sıkıntı yaşıyor. Ayrıca memurların maaş artışları da yetersiz kaldı. İktidar bunları kapatmak sorunları görmemezden gelmesi için montaj videolar ile terör kamplașma ayrıştırma yapmaktadır." diyerek şöyle devam etti.
 
"Bu toplantılar ile %48 olan Millet İttifakı %52 olan Cumhur ittifakına anlatmak için uğraşıyoruz. Biz iktidarın yanlış potikalarini eleştiriyoruz. Şunu da ifade etmek isterim ki iktidarın doğrularına destek veririz yanlışlarına da eleştiririz. Siyasi iktidar seçimde verdiği vaatleri geçen 3 ay içinde gerçekleştiğini gördüler. Onlarda bunu bilselerdi oy vermezlerdi. Bu can bu bedende oldukça faize karşıyım diyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'ın 3 ay içinde faizleri artırdıklarını görmüş olduk. Doğalgaz çıkardık merhaba dediler 125 TL indirim yaptık dediler ama akaryakıta zam yaptılar.s Orta direk kaktı artık yok"
 
Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Bülent Kaya konuşmasında ".15 Temmuzun finansörü olduğunu belirtilen ülkeye para istemeye gittiler.Emeklinin aldığı maaşlar yetmiyor aldıkları 0 artış ile geçinemiyorlar.Bizler seçimlerde 6 Parti ile koalisyon yaptık ve sorumluluklarımızı yerine getirdik, birlikte yol yürüdüğümüz Millet İttifakı ortaklarımızı rencide edecek açıklamalardan kaçınıyoruz. Adaylarımızı eleştirme ortamına sokmak istemiyoruz ve yapmayacağız.Mecliste sahada daha çok görülen bir Saadet Partisi kadroları göreceksiniz" dedi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!