SAFRAN KÖYÜNDE TESİSLERİN AÇILIŞI YAPILDI

Yalova İl Özel İdaresi tarafından Safran köyünde yaptırılan mesire alanı ile Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından kazandırılan spor tesisinin açılışı protokolün katılımı ile gerçekleşti.

Yalova Valisi Muammer Erol başta olmak üzere il protokolü ile köy halkının hazır bulunduğu mesire alanı ve spor tesisinin açılışı ile ilgili olarak Yalova İl Özel İdaresi tarafından yapılan açıklamada, “İlimiz Merkez İlçesi Safran Köyünde İl Özel İdaresi tarafından yapılan Safran Köyü Mesire Alanı ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan Spor Tesisi toplu açılışı yapıldı.

Açılış, Vali Muammer Erol, Ak Parti Milletvekili Meliha Akyol, Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Soygüzel, Genel Sekreter Ümit Yılmaz, İl Protokolü, Siyasi Parti Temsilcileri, İl Genel Meclis Üyeleri ve köy halkımızın katılımı ile gerçekleşti.

 İl Genel Meclis Başkanı Hasan Soygüzel "Yaklaşık 3000 m² mesire Alanında; mevcut yolu genişletmek suretiyle kazı, taş duvar imalatı, taş duvar üzerine panel çit uygulaması, 3 adet üstü kapalı 9 adet açık olmak üzere piknik masası, ahşap çocuk oyun parkı, açık alan spor aletleri, zemin kilitli parke, bordür ve oluk taşından yapılmış olup ayrıca aydınlatma yapılmıştır. Mesire Alanı 3 ay içerisinde tamamlanarak 1.160.000,00 ₺ bedelle köyümüze kazandırılmıştır” denildi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!