MİLLİ EĞİTİM'DEN İLETİŞİM SEMİNERİ
  1. Anasayfa
  2. Haberler

TELEVİZYON VE RADYO DÜNYASININ BAŞARILI İSİMLERİ İLETİŞİM KONFERANSINDA EĞİTİM YÖNETİCİLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen İletişim Konferansında televizyon ve radyo dünyasının başarılı isimleri eğitim yöneticilerimizle bir araya geldi.

    21 Kasım 2022 15:18 30Yalova İl Milli Eğitim Müdürlüğütarafından düzenlenen İletişim Konferansında televizyon ve radyo dünyasının isimlerinden Haber Spikeri Mehmet Aydın, Radyo Programcısı Umut Öztürk ve Radyo Programcısı Hop Dedik Ayhan eğitim yöneticileriyle bir araya geldi.

Yalova Valisi Muammer Erol, İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe, ilçe milli eğitim müdürleri ve okul/kurum yöneticilerinin katıldığı ve Yalova Halk Eğitimi Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirilen program, İl Müdürü Akmeşe'nin selamlama konuşmasıyla başladı.

Ardından "Etkili konuşma, diksiyon ve hitabet" konularında Mehmet Aydın, "Kelimelerin gücüyle dünyamız değişir mi?", "İletişimin psikoloji ve sosyolojiye yansımaları neler?" ve "İletişim kaynakları" konularında Umut Öztürk, "Sosyal medya nasıl kullanılır, nasıl kullanılmaz?" ve "Sosyal medya hayatımızı nasıl etkiliyor?" konularında da Radyo Programcısı Hop Dedik Ayhan katılımcılarla bilgi ve deneyimlerini paylaştı.

Okul/kurum yöneticilerimiz ile öğretmenlerin yoğun katılım sağladığı, verimli ve keyifli geçen program Vali Erol ve İl Müdürümüz Akmeşe tarafından konuklara teşekkür edilmesiyle sona erdi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!