MHP'YE KATILIMLAR DEVAM EDİYOR

MHP Yalova İl Başkanlığı’nda düzenlenen törende İYİ Parti Yalova İl Teşkilatı’nda istifa eden 5 kişiye rozetleri MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz ve Yalova Merkez İlçe başkanı Aydın Altun tarafından takıldı.

İYİ Parti İl Teşkilatı’na üye 5 Partili istifa ederek MHP’ye katılma kararı aldı. Partiye katılan yeni üyelere rozetlerini İl Başkanı Namık Öz ve Merkez İlçe Başkanı Aydın Altun taktı.

İl Başkanı Öz, yuvaya dönmek isteyenlere kapılarının her zaman açık olduğunu anlattı. Partiden kopanların tekrar yuvaya döndüğünü söyleyen Öz, “Oraya giden arkadaşlarımız bakıyorlar ki gittikleri adres doğru bir adres değil. Tekrar geri dönüyorlar. Genel Başkanımızın bir daveti var. Ben onu yineliyorum. Biz kucağımızı sonuna kadar açtık. Bütün arkadaşlarımızı yuvaya davet ediyoruz. Önümüzde çok önemli bir seçim var. Bir siyasi seçimden ziyade Türk milleti geleceğini oylayacaktır. Türk Milleti çok iyi düşünmeli. Ülkesini seven herkesin Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında toplanmaya davet ediyorum” diye konuştu.

 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!