KAYTAZDERE'DE YENİ YOL AÇMA ÇALIŞMASI

Yalova'nın en hızlı gelişen yerleşim bölgelerinden biri olan Kaytazdere Belediyesinde bölgede yeni yol açma çalışmaları devam ediyor. Kaytazdere Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalar kapsamında mevcut imar planında bulunan açılmamış yollar tek tek açılarak vatandaşların hizmetine sunuluyor.

Kaytazdere Belediyesi tarafından belde genelinde yeni imar yolları açılmasına eşlik eden ve çalışmaları yerinde inceleyen Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal "İmar planlarımızda İzmit caddesi ile devlet karayolu bağlantısını sağlayacak olan 15 metre genişliğinde ve 750 metre uzunluğundaki İmar yolunun hafriyat çalışmalarına başladık." diyerek şöyle konuştu.

"15 metre genişliğindeki yol ile dere arasındaki 10 metre genişliğindeki yeşil alan ve dere içi temizliği de birlikte yapılıyor. Ham toprağın alınmasını takiben kanalizasyon ve temiz su hatları birlikte döşenerek ardından yolun dolgusu ve silindir ile sıkıştırılması ve mıcır serimiyle yolu halkımızın hizmetine yakın bir zamanda sunacağız."

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!