KASIM AYI YALOVA SAHİLİ GÖRÜNTÜLERİ

Yalova’da kasım ayının ilk haftasında pastırma yazı yaşanıyor. Hava sıcaklığının 11 Kasım günü rekor seviyeye çıkacağı kaydedildi. Hava sıcaklığının mevsim normallerinin üzerine çıkmasıyla birlikte de Yalova sahillerinde güneşlenerek yorgunluk atıp denize girerek serinleyen Yalovalılar Kasım ayında sahilde güneşlenmenin keyfini yaşadılar. 

Hava sıcaklığının mevsim normallerinin üzerinde olmasını fırsat bilen Yalovalı vatandaşlar spor, yürüyüş ve güneşlenmek için Yalova sahillerini doldurdu. Yalovalıların bir bölümü güneşlenirken güneşli havayı fırsat bilen Yalovalılar cafelerde oturup günün yorgunluğunu atarken, çocuklar oyun parklarında oynayıp, sahilde yürüyüş yaparak yorgunluk attı.

Yalova'da 5 Kasım 2023 tarihi itibariyle hava sıcaklığı 26 dereceyi görürken Hava sıcaklığının 9 Kasım tarihine kadar 25 derece de kalacağı kaydedildi. 9 Kasım tarihinden itibaren de hava sıcaklığı 6 derece birden düşerek 19 derece olurken Son yıllarda Kasım ayının en sıcak günü ise 11 Kasım'da 27 derece ile gerçekleşecek. 

İşte O Anlar ve Ayrıntılar

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!