İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI AKŞENER YALOVA'DA

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Yalova'da esnaf ziyaretlerinde bulunup, istek ve şikayetleri dinledi. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Yalova'ya geldi.

İlk olarak Çınarcık ilçesinde partililerle buluşan Akşener, daha sonra esnaf ziyaretinde bulundu. Akşener, ziyaretler sırasında esnafın istek ve şikayetlerini dinledi.

Daha sonra kent merkezine gelen Akşener, burada da esnafı ziyaret ederek, sohbet etti. Halkla hatıra fotoğrafları çektiren Akşener, Altınova ilçesinde yaptığı esnaf ziyaretinin ardından kentten ayrıldı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener,, Genel Başkan Yardımcıları Ümit Dikbayır ve Ahmet Kamil Erozan, Yalova ve ilçelerinde bir dizi ziyaretler gerçekleştirip, esnafın sorunlarını dinledi. Akşener'i,  İYİ Parti Yalova İl Başkanı Ersin Akyüz, ilçe başkanları ve parti yöneticileri ile Millet İttifakının il başkanları karşıladı.

Akşener'irn Yalova'daki esnaf ziyaretinde elektrikçi esnafı “Bize sadece 20 yıldır şükretmeyi öğrettiler. Bizde her sorana ‘Şükür’ diyoruz.” dedi. Başka bir dükkanda ise esnaf, “Sattığımızı yerine koyamıyoruz. 30 liraya fotokopi kağıdı alıyoruz. Bitince 44 liraya geri satın alıyoruz.” şeklinde konuştu.

Esnaf ziyaretinde konuşan Akşener, “Şunu gördüm ki, esnafımız gittikçe yanında çalıştırdığı işçi sayısını azaltıyor.” dedi. Esnaf ise “Deprem öncesinde 17 tane adam çalışıyordu yanımda. Daha sonra yavaş yavaş düştü şimdi ise yanımda eleman çalıştıramıyorum.” karşılık verdi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!