ESKİ ÇÖP KOVALARI DEĞİŞTİRİLİYOR

Yalova Belediyesi ekipleri şehrin işlek caddeleriyle, sokakları başta olmak üzere park ve dinlenme alanlarında bulunan eski çöp kovalarını yenileriyle değiştiriyor.

Daha temiz Yalova için çalışmalarını sürdüren Yalova Belediyesi, bir yandan temizlik araç ve gereç sayısını artırırken bir yandan ise daha modern, kent estetiğine uygun çalışmalara imza atıyor. İlk olarak şehrin yoğun olan birçok noktasına monte edilen modern tasarımlı çöp kovalarının montajlama çalışmaları diğer cadde ve sokaklarda devam edecek.

Eski çöp kovalarının kullanışsız hale geldiğini belirten Yalova Belediyesi yetkilileri; “Ekiplerimiz tarafından şehrimizin yoğun olan bölgelerine yeni çöp kovalarının montajını gerçekleştirdik. Montajlama çalışmalarımız diğer mahallerimizde de devam edecek. Vatandaşlarımız çöp kovalarını kullanırken daha dikkatli olmasını rica ediyoruz. Çöp kovalarının içlerine günlük çöplerini, yanan sigara izmaritlerini ve sıvı içecek tarzı atıklar dökmemeleri gerekmektedir. Çöp kovalarının içine atılan bu tarz atıklar çöp kovalarının kullanım kalitesini düşürüyor hem de paslanmasına neden olarak çürümesine yol açıyor” dediler.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!