EN KÜÇÜK DOĞA PASAPORT SAHİBİ LİDYA OLDU

Altınova Belediyesi Doğa Pasaportunun küçük sahibi, Tan Ailesinin 10 aylık minik kızı Lidya Özüm oldu. Tan Ailesinin 10 aylık minik kızı Lidya Özüm, Altınova Belediyesi Doğa Pasaportu sahibi en küçük kişisi olma özelliğine sahip oldu.

EN KÜÇÜK DOĞA VE HAYVAN SEVER

Bilecik’ten Hersek Lagününe gelen Tan Ailesi, Marmara Denizi'nin kıyısındaki 236 kuş türüne ev sahipliği yapan Altınova Hersek Lagününü ziyaret ettiler. Tan Ailesi, Altınova Belediyesi Hersek Lagünü Doğa Eğitim Merkezi ve Engelsiz Kuş Gözlem Kulesi ile Tıbbi Aromatik Bitkiler Bahçesi’ni gezerek unutulmaz, keyifli bir geçirdiler.

Doğa Ve Hayvanları Koruma Gönüllüleri Sözleşmesini de içeren Türkiye'nin ilk ve tek Altınova Belediyesi Doğa Pasaportu da alan Tan Ailesi, bölge ile ilgili belediye yetkililerinden bilgi aldılar.

Öte yandan, mühendis olan Ozan-Özlem Tan Çiftinin 10 aylık bebekleri Lidya Özüm Tan ise, bugüne kadar Doğa Pasaportu sahibi en küçük kişi olma unvanını elde etti.

Tan Ailesi, Hersek Lagününde yapılan çalışmalar ve Doğa Pasaportu nedeniyle Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı kutladılar.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Yalova Nöbetçi Eczaneler