DP GENEL BAŞKANI UYSAL, YALOVA'DA

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, DP Genel Başkan Yardımcısı Barbaros H. Binicioğlu, DP Genel Başkan yYardımcısı Cemal Enginyurt Yalova'nın DP'li Taşköprü belde belediyesini ziyaret ederek açılışlara katıldı.

Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Aslan, DP Yalova İl Başkanı Zehra Görener, ilçe başkanları DP MKK Üyesi Tevfik Erbalta'nında hazır bulunduğu Taşköprü belediyesi sosyal tesislerinin açılışında,  Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, açılışlardan önce DP'li Taşköprü belediye başkanı İsmail Arslan'ı  makamında ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. 

Daha sonra, Taşköprü beldesinde bir dizi açılış gerçekleştiren Uysal, Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan’ın hizmetlerinden de övgü ile söz ederek yapılacak olan seçimlere ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.  Uysal, DP'li Taşköprü belediyesinin sosyal belediyeciliğin güzel örneklerini hayata geçirdiğini, Taşköprü Belediyesine ve çalışanlarına da bu örnek çalışmalarından dolayı teşekkür etti. 

Yalova'da da esnaf ziyareti gerçekleştiren Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, DP Genel Başkan Yardımcısı Barbaros H. Binicioğlu, DP Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt Yalovalıların yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılaştı. DP İl Binasınıda ziyaret eden Uysal partililerle görüşüp burada çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İşte O Anlar ve Ayrıntılar

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!