DEVA PARTİSİNDEN YTSO'YA ZİYARET

DEVA Partisi Yalova il başkanı olarak atanan Davut Cengiz YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Demiryürek ve Başkan Yardımcısı Sercan Şık’a bir ziyaret gerçekleştirdi.

Yalova’da Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimleri öncesinde milletvekilliği adaylığını açıklayan Kurucu İl başkanı Mehmet Demirhan, DEVA Partisi Yalova il başkanlığından Milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa etmişti. Seçim sürecinde il başkanlığı görevine herhangi bir atama yapılmazken, vekaleten başkanlık görevi parti yöneticileri tarafından sürdürülmüştü.

Seçim sonrasında Ali Babacan’ın aldığı kararla DEVA Partisi Yalova il başkanlığı görevine DEVA Partisi Altınova ilçe başkanı Davut Cengiz getirildi. Cengiz, yaptığı açıklamada, “DEVA Partisi Genel Başkanı Sayın Ali Babacan’a bana duyduğu güven ve verdiği sorumluluk için teşekkür ediyorum. Yalova’da partimizi en iyi şekilde temsil etmek ve halkımızın sorunlarına çözüm üretmek için çalışacağım” derken, ilk ziyaretini de görev yaptığı YTSO'ya gerçekleştirdi.

YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Demiryürek ve Başkan Yardımcısı Sercan Şık, DEVA Partisi il başkanlığına atanan Davut Cengiz'e yeni görevinde başarılar diledi.

 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!