DEVA PARTİSİ YENİ KATILMALARLA BÜYÜYOR

 DEVA Partisi Yalova İl Başkanı Mehmet Demirhan, Yalova il teşkilatının ikinci kuruluş yıldönümü nedeniyle yaptığı açıklamada, “Her geçen gün büyüyoruz. DEVA kadrolarına güvenen, destek veren herkese çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Parti teşkilatının kuruluşunun ikinci yıldönümü nedeniyle bir teşekkür mesajı yayımlayan DEVA Partisi Yalova İl Başkanı Mehmet Demirhan, şunları kaydetti:

“DEVA Partisi, Genel Başkanımız Ali Babacan önderliğinde 9 Mart 2020 tarihinde Türkiye’nin sorunlarına ‘deva’ olacak bir anlayışla kuruldu. Kısa süre içinde yapılaşmasını tamamlayarak Türkiye’nin 81 ilinde teşkilatlandı.Yalova’da da görevin bana ve yol arkadaşlarıma verilmesiyle birlikte 23 Kasım 2020 tarihinde teşkilatlanmamızı yaptık. Kısa süre içinde Yalova’nın tüm ilçelerinde oluşumlarımızı tamamladık, çalışmalarımıza başladık. Pandemi gibi oldukça sıkıntılı bir dönemde kurulmamıza karşın hızla yol katettik ve DEVA Partisi’nin programını vatandaşlarımıza anlattık"

 DEVA Partisi Yalova İl Başkanı Mehmet Demirhan, açıklamasında "Şu anda da her gün sahada vatandaşlarımızla biraraya geliyor, dertlerini dinliyor, sorunlarına çare olacak düşüncelerimizi paylaşıyoruz. Damla damla her geçen gün büyüyoruz.Bugüne kadar geçen süre zarfı içinde liderimiz Ali Babacan kılavuzluğunda benimle birlikte yol yürüyen tüm partili yöneticilerimize, ilgi ve desteklerini esirgemeyen tüm vatandaşlarımıza, DEVA kadrolarına güvenen ve destek veren herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!