ÇINARCIK’TA GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Çınarcık`ta 19 Eylül Gaziler Günü kutlamaları Cumhuriyet Meydanı’nda saat 11.00’da başladı. Törene Çınarcık Kaymakamımız Cemil Aksak, Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, mülki idare müdürleri, askeri erkân, siyasi parti temsilcileri, oda ve dernek başkanları, gaziler ile vatandaşlar katıldı.
 
Çınarcık Kaymakamı Cemil Aksak ve Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer tarafından Atatürk Anıtı’na çelenklerin sunulmasının ardından, saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu.Gazi Mustafa Göçer tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşmanın ardından tören son buldu.
 
Öte yandan 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla ilçemizde bulunan gazi ve gazi yakınlarıyla kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi.
Çınarcık Belediyesi tarafından 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Çınarcık’taki gazi ve gazi yakınları onuruna Çınaraltı Aile Çay Bahçesinde kahvaltı verildi.  Düzenlenen kahvaltı etkinliğinde Kaymakamımız Cemil Aksak ve Başkanımız Numan Soyer gazi ve gazi yakınlarıyla tek tek ilgilenerek onların taleplerini dinledi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!