ÇINARCIK'DA ÇÖP KONTEYNIRLARI İLAÇLANDI
Çınarcık İlçe genelindeki çöp konteynırları ekiplerimiz tarafından dezenfekte edildi. Çınarcık Belediyesi Veterinerlik Hizmetleri ilaçlama birimi personeli tarafından periyodik olarak yapılan çöp konteynır ilaçlamalarına bir yenisi daha eklendi.
 
Çınarcık Belediyesi İlaçlama birimi ekipleri ilçe genelinde bulunan bütün çöp konteynerlarını mikrop ve virüslere karşı dezenfekte ettiler. İlaçlama birimi ekipleriilçe genelinde bulunan bütün çöp konteynerlarını mikrop ve virüslere karşı dezenfekte ettiler.
 
Çöp konteynır ilaçlama uygulamasında kara sinek ve diğer haşerelerden kaynaklanan salgın hastalıkların önlenmesi amaçlanıyor. Konteynerlerden gelecek kokuların da önüne geçildiği ilaçlama ile kent merkezi temiz bir havaya kavuşuyor.
 
 Çınarcık belediyesinden yapılan açıklamada " Mahalle muhtarlarından alınan bilgiler ve vatandaşlardan gelen talepler üzerine mahallelerde ki problemli bölgelere de ilaçlama çalışması ekiplerimiz tarafından belli plan ve program çerçevesinde yürütülmektedir" denildi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!