ÇINARCIK'DA ÇALIŞMALAR MASAYA YATIRILDI
Çınarcık ilçesinde, 2023 yılı değerlendirme ve planlama toplantısı Kaymakam Cemil Aksak başkanlığında Çınarcık Belediyesi Meclis Salonunda yapıldı. Toplantıya Çınarcık Kaymakamı Cemil Aksak, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve muhtarlar katıldı.
 
Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer,('in de hazır bulunduğu toplantıda  2023 yılı ilçe değerlendirme ve planlama çalışmaları masaya yatırıldı. 2023 yılı değerlendirme ve planlama toplantısı Kaymakam Cemil Aksak başkanlığında Çınarcık Belediyesi Meclis Salonunda yapıldı.
 
Çınarcık Belediyesinin Meclis Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Çınarcık Kaymakamı Cemil Aksak, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve muhtarlar katıldı. 2023 yılı değerlendirme toplantısında 2022 yılının değerlendirmesi ve 2023 yılında ilçeye yapılacak yatırımlar hakkında konuşuldu. 2023 yılında ilçe kurum müdürleri yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler vererek, kurumlar arası iş birlikleri ile aynı zamanda toplantıda sivil toplum kuruluşları ile muhtarların sorunlarının çözümleri görüşüldü.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!