ÇİFTLİKKÖY'DE YATIRIMLAR İNCELENDİ

Çiftlikköy Kaymakamı Ömer Bilgin, İl Genel Meclisi Üyeleri İdris Durmuş ile Hayrullah Sarıhan ve Çiftlikköy Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Adnan Başgöze ve birlik üyeleri, Çukurköy’de devam eden yatırımları yerinde incelediler.

Konuyla ilgili konuşan İl Genel Meclisi Üyesi İdris Durmuş, “Çiftlikköy Köylere Hizmet Götürme Birliği olarak Çukurköy köyümüzde devam eden yatırımları İlçe Kaymakamımız Ömer Bilgin, İl Genel Meclis Üyesi arkadaşım Hayrullah Sarıhan, Birlik Müdürümüz Adnan Başgöze ile yerinde inceledik. Köy muhtarımız Serdar Ulutürk’e ve köy halkımıza gösterdikleri misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ediyorum. Kısa zamanda tamamlanacak olan kilitli parke yol çalışmaları ile Çukurköyümüzün yol standardını daha da yukarı çekmiş olacağız" diyerek şöyle konuştu

". İl Genel Meclis kararımız uyarınca İl Özel İdaremizin muhtarlık hizmet binası ve meydanı çalışmalarında da sona geliniyor. Emeği geçen, katkısı olan herkese teşekkürü borç biliyorum. Doğalgazın Çukurköyümüzdeki kullanımından dolayı vatandaşlarımızın teveccühünü görüyoruz. Elektrik hatlarının ve iletim direklerinin de yenilenmesi köyümüzde enerjide daha sağlıklı bir durum oluşması da bir kazanım oldu. Köylerimiz için çalışmalarımız program dahilinde devam edecek” 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!