ÇİFTLİKKÖY'DE TRANSFERLER

Bir sezonluk aranın ardından 2022-2023 sezonunda yeniden Sigorta Shop Kadınlar Voleybol 1.Ligi’nde mücadele edecek olan Çiftlikköy Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, Bosna Hersek’li smaçör Andjela Kovač’a imza attırarak transferi tamamladı. 1.83 boyundaki 2000 doğumlu Bosna Hersek’li Kovac, geçtiğimiz sezon ülkesindeki UOK Banja Luka’da forma giymişti.

Hafta içinde Ortaoyuncu Ebru Kırmaz Dur ve Trinidad&Tobago’lu Smaçör Darlene Ramdin’le sözleşme imzalayan Çiftlikköy’ün Sultanları, Smaçör Kovač ve daha önceden anlaşma sağlanan pasör Deniz Esinduy’u da kadrosuna katarak, Ekim ayında başlayacak olan sezon için 14 kişilik kadroyu tamamlamış oldu.

Çiftlikköy Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Metehan Karadeniz, Kovac ve Esinduy’la birlikte transferi tamamladıklarını ifade ederek, “1.Lig için güzel bir kadro oluşturduk. Kadromuzda iki yabancı sporcumuz Darlene Ramdin ve Andjela Kovač’la birlikte Adlin Kaymaz , Ayşegül Külüşlü, Bahar Ekinci, Berfin Öztürk, Damla Aksu, Deniz Esinduy, Tuğba Kınalı, Tuğba Taş, Ebru Kırmaz Dur, Kadriye Durak, Elif Sevinçli, Damlanur Çağıran yer alıyor. Başantrenör Gökhan Rahman Çokşen’le birlikte bu sezon ilk hedefimiz 1.Lig’de kalıcı olmak ve gelebileceğimiz en iyi noktada yer almak. Bize her zaman destek veren Çiftlikköy Belediye Başkanımız ve Kulüp Başkanımız Sayın Ali Murat Silpagar’a teşekkür ediyorum. Çalışmalarımızı yüksek tempoyla devam ettiriyoruz. Çiftlikköy Belediyespor Kadın Voleybol Takımımızı güzel bir sezonun beklediğini düşünüyorum” diye konuştu

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!