ÇİFTLİKKÖY’DE 4-6 YAŞ KUR’AN KURSLARI
Çiftlikköy Müftülüğü’nün düzenlediği 4-6 Yaş Grubu Kur’an Kursları Yıl Sonu etkinlikleri, Çiftlikköy Mokamp alanında yapıldı. İlçedeki Kur’an kurslarında dua, hadis ve dini eğitimlerini alan minik öğrenciler etkinlik düzenlendi.
 
Etkinlikleri Çiftlikköy Kaymakamı Ömer Bilgin, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Yalova İl Müftüsü İlyas Yılmaztürk ve ilçe protokolü de ilgiyle izledi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan etkinliklerde Kur’an tilavetinin ardından İlçe Müftüsü Yusuf Ulusoy ve İl Müftüsü İlyas Yılmaztürk günün anlam ve önemini belirten konuşmaları yaptılar.
 
Hacı Mehmet Bakay Kuran Kursu Hocası Nur Kübra Ayık’ın, Kur’an kurslarına katılan öğrenci sayıları, gerçekleştirilen eğitimlerin ve eğiticilerin niteliği ve velilerin talepleriyle ilgili bilgilendirmeler yaptığı konuşmasının ardından Kur’an kurslarından mezun olan öğrenciler, yılsonu gösterilerini gerçekleştirdi. Hacı Mehmet Bakay Kur’an Kursu öğrencilerinin, dua ve hadis ezberleri ve rond gösterileri izleyenlerden alkış aldı. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!