CHP'DEN KADIN BAŞKANLARA ZİYARET

CHP'li Belediye Meclis üyeleri Yalova Baro Başkanı Elif Turnacı Çavuş ve Yalova Mimarlar Odası Yalova İl temsilciliğine seçilen Ayça Kut ile yönetimini ziyaret etti.

Ziyarete;  açığa alınan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ve Meclis Üyesi Halit Güleç'de eşlik ederken, Yalova Baro tarihinde ilk kez bir kadının Baro Başkanlığına getirilmesi nedeniyle, CHP'liler Elif Turnacı Çavuş ve Ayça Kut ile yönetim kurulu üyelerini tebrik ettiler.

Ziyaretin ardından açıklama yapan Salman " Belediye Meclis Üyesi arkadaşlarımızla Baro Başkanlığına ve Mimarlar Odası Temsilciliğine Yalova tarihinde ilk kez kadın olarak seçilen Elif Turnacı Çavuş ve Ayça Kut ile yönetim kurulu üyelerini tebrik ettik.Görevlerinde başarılar diliyoruz. Değişimin gücünü çalışmalarına yansıtarak Yalova ve ülkemize vizyon kazandıracaklarına inancımız tamdır. Yüklendikleri misyon çok önemlidir ve Yalova’nın bu genç beyinlere şiddetle ihtiyacı vardır. Son durağımız belediye meclis listemizde sınırda kalarak seçtiremediğimiz Mali Müşavir arkadaşımız Mihriye Topçular’dı" dedi

 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!