CHP’DE “KILIÇDAROĞLU DOKTRİNİ” ANLATILDI

CHP Yalova İl Örgütünde CHP İstanbul Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi İstanbul Milletvekili Doç.Dr. Yunus Emre ve Parti Meclis Üyesi Av. Umut Akdoğan'ın katılımlarıyla Yalova Halk Eğitim Merkezinde düzenlenen toplantıda "Kılıçdaroğlu Doktrini' anlatıldı.

CHP İstanbul Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi İstanbul Milletvekili Doç.Dr. Yunus Emre ve Parti Meclis Üyesi Av. Umut Akdoğan Yalova'da CHP'liler ile bir araya geldi. İlk olarak CHP İl Başkanı Mehmet Gürel'i il binasında ziyaret eden, CHP İstanbul Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi İstanbul Milletvekili Doç.Dr.  Yunus Emre ve Parti Meclis Üyesi Av. Umut Akdoğan, daha sonra Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman'ı çalışma ofisinde ziyaret ederek bilgi aldı.
 
Yalova Halk Eğitim Merkezinde düzenlenen ve CHP İl Başkanı Mehmet Gürel, CHP'li Belediye başkanları, İlçe Başkanları, il ve ilçe yöneticileri, belediye ve il genel meclis üyelerinin katıldığı toplantının açılış konuşmasını yapan CHP İl Başkanı Mehmet Gürel, İkinci Yüzyıla Çağrı Beyannamesi Kılıçdaroğlu Doktrini Anadolu ile Buluşuyor toplantılarına ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade etti.

Açılış konuşmalarının ardından Parti Meclisi üyeleri Umut Akdoğan ve Doç. Dr. Yunus Emre, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun İkinci Yüzyıla Çağrı Beyannamesi’nin doktrinini ve hayata geçiş yöntemlerini aktardı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!