CHP ÇİFTLİKKÖY'DE  ESNAF ZİYARETLERİ YAPTI

Cumhuriyet Halk Partisi Yalova İl Başkanı İ. Erdem Doğancı, Çiftlikköy’ün artık sosyal demokrat belediyecilikle tanışmak için sabırsızlandığını söyledi.

CHP Yalova’da ilk olarak Çiftlikköy’de sahaya indi. CHP Çiftlikköy İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği programda partililer esnaf ziyaretinde bulundu. CHP Yalova İl Başkanı İ. Erdem Doğancı, Çiftlikköy İlçe Başkanı Savaş Kaşıkçı ve parti yöneticileri Sahil Mahallesi’nde esnaflara hayırlı işler diledi, kahvehanelerde vatandaşlarla sohbet etti.

Yalı ve Kumsal Caddesi esnaflarıyla buluşan İl Başkanı Erdem Doğancı, “Çiftlikköy esnafı, vatandaşlarımız artık diyor ki Çiftlikköy’e değişim gerek. Çiftlikköy’ün yaşanılabilir bir Çiftlikköy olması için, sosyal demokrat belediyecilikle tanışabilmek için sabırsızlanıyor. Biliyoruz ki 31 Mart’tan sonra Çiftlikköy daha yaşanılabilir bir kent olacak” dedi.

Köy okuluna destek
Sahil Mahallesi’ndeki program sonrasında ilçeye bağlı Kılıç’a geçen CHP heyeti, anlamlı bir projeye imza attı. Köy okulundaki kitap eksiklerini gideren partililer, okul aile birliğine kitapları teslim etti.İl Başkanı Erdem Doğancı, İlçe Başkanı Savaş Kaşıkçı, İl Genel Meclis Üyesi Oktay Atik ve partililer kitapların teslimi sonrasında köy kahvehanesinde vatandaşlarla buluştu.

İlçe Başkanı Savaş Kaşıkçı, “Köy ziyaretlerimiz esnasında okul kütüphanesindeki eksikleri öğrendik. İlçe yönetimi olarak harekete geçtik ve kitapları temin ettik” dedi. İl Başkanı Doğancı da ilçe yönetimine duyarlılıkları nedeniyle teşekkür etti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!