CHP ARMUTLU İLÇE KONGRESİ YAPILDI
CHP Armutlu İlçe kongresi Armutlu belediyesi toplantı salonunda yoğun bir katılımla gerçekleşirken, ilçe Başkanı Ali Çetinkaya, oybirliğiyle yeniden ilçe başkanlığına getirildi.
 
Armutlu İlçe kongresiyle birlikte CHP'de ilçe kongreleri de tamamlanmış oldu. Önümüzdeki aylarda ise CHP Yalova il kongresi belirlenen ilçe delegeleriyle birlikte gerçekleşecek.
 
Kongreye, CHP Yalova Milletvekili Tahsin Becan, İl Başkanı Muttalip Tunç, Yalova eski belediye başkanı Vefa Salman, Bursa eski milletvekili Erkan Aydın, Milli Futbolcu Ali Kemal Denizci, ilçe başkanları ve yöneticileri hazır bulundu. Tek listeyle yapılan kongrede Ali Çetinkaya yeniden ilçe başkanı seçilirken, kongrenin divan başkanlığını ise; CHP Bursa eski milletvekili Erkan Aydın yaptı.
 
Kongrede, yeni yönetim kurul üyeleri ise şu isimlerden oluştu.: Ömer Alkan, Ersin Boyacı, Zeki Çoban, İbrahim Demir, Tahsin Kosova, Ali Mısırlı, Emine Öztürk, Bekir Pamuk, Alaatin Sarıca ve Osman Zeki Sarı.
 
Kongrenin ardından açıklama yapan Ali Çetinkaya " Partimizin 12 nci Olağan Kongresinde şahsımı ve yönetici Arkadaşlarımı Tekrar Görevlendiren Tüm Delegasyona ve Dostlara Teşekkür Ediyorum Ayrıca Katılımıyla Bizleri Onurlandıran 28 nci Dönem Bursa Milletvekilimiz Erkan Aydın Yalova Belediye Başkanım Vefa Salman, Yalova Milletvekilimiz Tahsin Becan Merkez İlçe Başkanı Kemal Sürel Altınova İlçe Başkanı Cemalettin Kılıç İl Kadın Kolları Başkanımız Meryem Ataç ve Yalova İl Başkan Adayı Erdem Doğancıya Türk Futbolunun Efsane İsmi Eski Milli Futbolcu Trabzon Fenerbahçe ve Beşiktaş’ta Oynamış Ali Kemal Denizci Tüm Katılımcılarımıza Teşekkürü Bir Borç Bilirim" dedi.
 
CHP Yalova Milletvekili Tahsin Becan ise "Yalovamızın Armutlu ilçesinde yeni dönemde tekrar seçilen Ali Çetinkaya Başkanımızı ve yönetim kurulunu tebrik ediyor yeni dönemde de başarılar diliyorum." dedi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!