BAL-GÖÇ'E BANDIRMA BAL-GÖÇ'DEN ZİYARET

Bal-Göç Bandırma Şubesi yerinde incelemeler yapmak üzere Balkan Evi Dr. Ahmet Doğan Kültür Merkezini ziyaret etti.

Yalova Bal-Göç Derneği Başkanı Lütfi Özgür ve Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Çetintaş tarafından karşılanan Bandırma heyetinde Bandırma Bal-Göç Şube Başkanı İlhan Özer, Hak ve Özgürlükler Hareketi Partisi Temsilcileri Nurettin Şen ve Kasım İdrizoğlu, Bandırma Balkan Masası Sorumluları Selim Panç ve Ali Çalışkan yer aldılar.

Başkan Özgür, misafirlere Yalova Bal-Göç Derneği tarafından gerçekleştirilen “Geçmişinle Geleceğini Aydınlat” Projesi faaliyetleri ve Balkan Evi Dr. Ahmet Doğan Kültür Merkezi’nin oluşum süreçleri hakkında bilgi verdi. Dr. Ahmet Doğan Kültür Merkezi’ni gezerek incelemelerde bulunan heyet benzer bir projeyi Bandırma’da hayata geçirmek istediklerini ifade ettiler. Başkan Özgür ise Yalova Bal-Göç olarak Bandırma’da da bir Balkan Evi kurulması ve kendilerine proje desteği verme konusunda her zaman hazır olduklarını belirtti.

Ayrıca ziyaret esnasında Yalova Bal-Göç ve Bandırma Bal-Göç yetkilileri gerçekleşen Bulgaristan Genel Seçimleri ve yaklaşan Bulgaristan Yerel Seçimleri üzerine fikir alışverişinde bulundular. Bandırma Heyeti Evi Dr. Ahmet Doğan Kültür Merkezi önünde hatıra fotoğrafı çekildikten sonra Orhangazi Bal-Göç Şubesini ziyaret etmek üzere Yalova’dan ayrıldı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!