ALTINOVA SEZONU AÇTI

Bölgesel Amatör Lig 14. Grupta şampiyonluk mücadelesi verecek olan Altınova Belediyespor Futbol Takımı, 2022-2023 sezon açılışını kendi tesislerinde gerçekleştirdi.

Bölgesel Amatör Lig 14. Grupta şampiyonluk mücadelesi verecek olan Altınova Belediyespor Futbol Takımı, 2022-2023 sezon açılışını kendi tesislerinde gerçekleştirdi.

Hazırlık maçı yapıldı

Sezon açılışına; Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova Belediye Meclis üyesi Fevzi Arıcı, Altınova Belediyespor Başkanı Sedat Ok ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Dualarla yeni sezonu açan Sarı Yeşilliler, İstanbul’un BAL takımlarından Bayrampaşa Teknikspor’la hazırlık maçı yaptı.

“Sezonu dualarla açtılar”

Bölgesel Amatör Ligdeki başarılı temsilcimiz Altınova Belediyespor yeni sezonun açılışını gerçekleştirdi. Teknik direktör Abdurrahman Güneş yönetiminde 2022-2023 sezonunda 14. Grupta şampiyonluğu kovalayacak olan Sarı Yeşilli ekibimiz kendi tesislerinde dualarla yeni sezona ‘merhaba’ dedi.

1-0 kazandı

Açılışın ardından BAL’daki temsilcimiz, 13. Grupta mücadele edecek olan Bayramapaşa Teknikspor’la hazırlık maçı oynadı. Abdurrahman Güneş’in öğrencileri bu mücadeleyi 75. Dakikada Mustafa Topuz’un golüyle 1-0 kazandı.

“Hedefimize adım adım ulaşacağız”

Sezon açılışına katılarak takıma moral veren Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Yeni sezon açılışımızı hayırlısıyla gerçekleştirdik. Sakatlıksız kazasız ve belasız bir sezon diliyorum. Başta Yalovaspor ve Altınova Belediyespor’umuza başarılı bir sezon geçirmelerinin temennisinde bulunuyorum. Hedefimize adım adım ulaşacağımıza inanıyor bu kapsamda başta teknik heyet ve futbolcularımıza başarılar diliyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!