ALTINOVA İTFAİYESİNE ÖVGÜ GELDİ

Türkiye itfaiyeciler Birliği Başkanı ve Balıkesir Daire Başkanı Halil Yılmaz ve beraberindeki heyet Altınova Belediyesi İtfaiye Amirliği’ni ziyaret etti.

Türkiye itfaiyeciler Birliği ve Balıkesir Büyükşehir İtfaiye Daire Başkanı Halil Yılmaz, Yalova İl AFAD Müdürü Dogan Toncer, Bembirsen İstanbul il Başkanı Hasan Karakaş, Bursa BTK Bölge Müdürü Mustafa Özsert, TİB İstanbul Şube Başkanı Ramis Sünbül, İstanbul İtfaiye Mensupları Derneği Başkanı Ali Osman Aygün, İstanbul İtfaiye Sendikası Başkan Yardımcısı Mustafa Gürel, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesinden Mustafa Zinnur Karali, Hakan Karahan, Mehmet Demir ve eski müdür yardımcıları ve grup amirleri, Altınova Belediyesi İtfaiye Amirliği’ni ziyaret etti.

Altınova İtfaiye Amiri Süleyman Çavuşoğlu’ndan itfaiye çalışmaları hakkında bilgi alan Türkiye itfaiyeciler Birliği Başkanı Halil Yılmaz, Çavuşoğlu ve ekibini kutladı. Altınova İtfaiye Amiri Süleyman Çavuşoğlu da ziyaretten duyduğu mmnuniyeti dile getirdi.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, 25 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında kutlanan İtfaiye Haftasını kutladı.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, İtfaiye Teşkilatının kuruluşunun 308. yıl dönümünü ve itfaiyenin belediyelere geçişinin 99. senesini kutladı. İtfaiyecilerin 7/24 kutsal bir görevi yerine getirdiğini dile getiren Başkan Oral, “İtfaiye teşkilatı, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini korumak amacıyla büyük bir özveri ile çalışmakta. İtfaiyemiz, yangınların yanı sıra doğal afetlere ve kazalara daha hızlı mücadele edecek şekilde gerekli personel ve araç gereçlerle güçlendirilmekte. İtfaiye personelimiz, 7 gün 24 saat canla başla hizmet vermekte. Bu duygu ve düşüncelerle tüm itfaiye teşkilatının haftasını kutlarım” dedi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!