AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ALTINOVA'DA

AK Parti MKYK Üyesi Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, Altınova ilçesinde Altınova halkı ve esnafıyla buluşarak“Milletimiz ikinci turda da iradesine sahip çıkacaktır” dedi.

Hersek Sahili’nde Altınova Belediyesi 19 Mayıs Gençlik Festivali’nin final gecesine katılan AK Parti MKYK Üyesi Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, gençler ve vatandaşlarla bir araya geldi.Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, Yalova İl Genel Meclis Başkanı Hasan Soygüzel ve Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ile birlikte Altınova Hersek Sahili’nde kurulan Altınova Belediyesi Kadıneli Doğal Halk Çarşısı’nı gezerek vatandaşlarla bir araya geldi.

28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı Seçimi için Recep Tayyip Erdoğan’a destek isteyen Milletvekili Büyükgümüş, “Milletimiz ilk turda ‘doğrudan’ yana olduğunu göstermiş, tam bağımsız Türkiye sevdasını ortaya koymuştur. Milletimiz ikinci turda da bu iradesine sahip çıkacaktır” diye konuştu.

Altınova Hersek Sahili’nde bir araya geldiği vatandaşlardan Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimleri için güçlü bir destek isteyen AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, “Milletimiz bu işi 28 Mayıs’ta bitirecek inşallah. Türkiye Yüzyılı’nın kapılarını 28 Mayıs akşamı tarihi bir oy farkı ile açacak ve milletimize verdiğimiz sözleri bir bir yerine getireceğiz” dedi.

Büyükgümüş ayrıca Kadıköy beldesinde gençlerle bir araya gelerek, siyasi gelişmeleri değerlendirip, gençlerin sorunlarını dinleyerek "Kadıköy Gençlik Buluşması’nda genç arkadaşlarımla samimi ve enerji dolu bir sohbet gerçekleştirdik. Onlar sordu, ben cevapladım.Teknofest Kuşağı zafer için gün sayıyor. 28 Mayıs için yeniden REİS diyor! " dedi.

 
 
 
 
 
Büyükgümüş "Türkiye Yüzyılı’nın kapılarını 28 Mayıs akşamı tarihi bir oy farkı ile açacak ve milletimize verdiğimiz sözleri bir bir yerine getireceğiz” 
 
 
 
 
 
 
 
 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!