AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YALOVA'DA

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Dış İlişkiler Başkanı, İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya, 2023 Şehir Buluşmaları kapsamında Yalova’da teşkilat mensupları ile bir araya geldi.

AK Parti il binasında gerçekleşen toplantıda; Yalova Milletvekili Meliha Akyol, Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, İl Başkanı Umut Güçlü, Merkez İlçe Başkanı Aydın Kopuz, İl Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek, İl Gençlik Kolları Başkanvekili Fatih Kaan Öztürk ve partililer hazır bulundu.

Programda bir selamlama konuşması yapan İl Başkanı Umut Güçlü, Genel Başkan Sırakaya’yı parti binasında ağırlamaktan dolayı mutlu olduklarını ifade etti.

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk da bir söz alarak, “Kendisine Yalova Belediyesi’nin yapmış olduğu çalışmaları anlatma fırsatı bulacağız. Şehrimiz için 5 yıllık, 20 yıllık, 50 yıllık ve 100 yıllık planlarımızı anlatacağız. Kendisinden destek rica edeceğiz” dedi.

Tüm Türkiye’de parti mensupları ile buluştuklarını belirten AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Zafer Sırakaya, Yalova ve Türkiye siyasetine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Sırakaya, “Yalova; il olduktan sonra 2008 yılı itibariyle de Yalova Üniversitesi’nin kurulmasından sonra hem AR-GE hem istihdam oluşturabilme anlamında, aynı zamanda turizm alanında da gelişmiş olduğunu gördük. Türkiye siyasetine baktığımız zaman kendi içerisinde bir şekilde kavga içine düşmüş değişik kesimleri gözlemleyebilme imkanımız var. Bugün; Türkiye’nin belirli bölgelerini ziyaret edip, sadece belli kesimlerle bir araya gelen değil; kendisine oy vermiş olsun ya da olmasın her bir vatandaşımızı kendisinin baş tacı olarak bilen, hizmetini en ücra köşelere kadar götürme gayretinde olan bir siyasi partinin ve onun Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşı ve dava arkadaşı olarak, bu çalışmalarımızı artan oranda devam ettireceğiz. 14-28 Mayıs’ta gerçekleşmiş olan genel seçimlerden sonra bir sonraki yerel seçimlerde de Cumhur İttifakı olarak bu hizmetlerimizi artan oranda devam ettirme noktasında bugün burada bulunuyoruz. Merkez ilçe ile birlikte 6 belediyemizin de varlığını gördüğümüz bir ortamda, gönül belediyeciliğini Yalova’da gözlemliyoruz. Yalova’da bunun devamını sağlayabilmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!