AK PARTİ’DEN TEŞKİLAT AKADEMİSİ

AK Parti Genel Merkezi tarafından düzenlenen Teşkilat Akademisi Türkiye Yüzyılı Eğitim Programı, Yalova’da gerçekleştirildi.

AK Parti Genel Merkezi AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından düzenlenen Teşkilat Akademisi Türkiye Yüzyılı Eğitim Programı, Yalova Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Teşkilat Akademisi’ne; Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, AK Parti İl Başkanı Muğlim Bağatar, İl Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek, İl Gençlik Kolları Başkanı Muaz Ceylan ile il ve ilçe parti mensupları katıldı.

Programda bir açılış konuşması yapan AK Parti İl Başkanı Muğlim Bağatar, “Bizim teşkilatlarımızın farkı burada. Biz başarılı olmak için önce eğitimli, inançlı, gayretli olacağız ve işimizi iyi takip edeceğiz. AK Parti’nin kurumsal yapısı gereği değerli büyüklerimiz bilgilerini bizlerle paylaşıyorlar, bizler de bunu en güzel şekilde sahaya yansıtacağız. Önümüzde önemli bir seçim var. O yüzden tecrübe paylaşımları çok önemli” dedi.

Bağatar’ın konuşmasının ardından AK Parti İstanbul Milletvekili Hulusi Şentürk- Seçim 2023, Akademisyen Prof. Dr. Hasan Basri Yalçın ise Siyasal İletişim ve Yeni Medya konusunda bilgiler verdiler. Program, Gazeteci Zafer Şahin’in Sıkça Sorulan Sorular konulu sunumuyla devam etti. Önceki dönem AK Parti Ankara Milletvekili Ali İhsan Arslan’ın Türkiye Yüzyılı konulu anlatımının ardından program sona erdi.

İl Başkanı Muğlim Bağatar, Teşkilat Akademisi Türkiye Yüzyılı Yalova Eğitim Programı’na katılan partililere teşekkür etti. Program, katılımcılara hediye takdiminin ardından sona erdi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!