AK PARTİ ÇİFTLİKKÖY İLÇESİNDE TEMAYÜL
 AK Parti ilçe kongreleri öncesinde ilçe başkanlıklarına aday  adayı olacaklar için Yalova'nın ilçelerinde geçtiğimiz hafta başlayan temayül yoklamalarının ardından ilçe başkanlığına aday olacak isimlerin belirlenmesi için yürürütlen çalışmalar Çiftlikköy ilçesinde de devam ediyor.
 
İlçe Başkanlıkları için aday adayı olanlar Ak Parti  İl Koordinatörü tarafından mülakata alınacak. Aday adaylarının belirlinmesi için Ak parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Marmara Bölge Koordinatörü Av. Oğuzhan Kaya, Çiftlikköy ilçesinde parti yöneticilriyle bir araya geldi.
 
Ak Parti Yalova İl Başkanlığından yapılan açıklamada" İstişareler için ilimize teşrif eden Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcımız Marmara Bölge Koordinatörümüz Av. Oğuzhan Kaya beyefendi başkanlığında İl Başkanımız Umut Güçlü, İl Başkan Vekilimiz Hüseyin Özyılmaz, İl Teşkilat Başkanımız Özgür Teztürer, Çiftlikköy İlçe Başkanımız Fettan Engin, Belediye Başkanımız Ali Murat Silpagar ve Çiftlikköy İlçe Teşkilatımız ile birlikte İstişare ve Değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi" denildi.
 
 
 
 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!