1981 YILI LEVENT ACAR VE GOLDEN MAN

Yalova’da Türk Pop Müziği Sanatçılarının sahne almak istedikleri önemli mekânlardan biri Golden Men Gazinosuydu. Türkiye'nin ünlü sanatçıları burada sahne alırdı.

Marmara Bölgesinin en ünlü eğlence mekanlarından biri olan Golden Men Gazinosunun sahibi Levent Acar, sahne alan piyanıst Özgür cantözün ve Burç Beşlisi orkestrası ile birlikte  görülüyor.

Gazipaşa Caddesi üzerinde bulunan ve bir döneme imza atan Golden Men Gazinosu .I976 yılında çay bahçesi (Orkestra'lı) olarak hizmete başlamış ve I977 yılının yazında kapalı kısmı yaz sezonu boyunca disko olarak işletilmişti.

I978 yılının yazından itibaren sanatçılı gazino olmuş,iç mekandaki disko iptal edilerek idari bina,sanatçı soyunma ve müzisyenler için istirahat odaları hazırlanmıştır.

Hizmet olarak bahçe alanı dekor ize edilerek Türkiye'nin küçük maksimi haline getirilerek sanatçılarında çok beğenisini kazanan bir mekan olmuştur.I986 senesinde inşaat nedeniyle kapanmıştır. Ve günümüze kadar benzer bir eğlence mekanı faaliyete geçmemiştir.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Yalova Nöbetçi Eczaneler